Nowa powieść, której autorką jest Tanya Valko, już w sprzedaży!

“Arabska kochanka” czyli dwunasty tom serii “Arabska Saga”

Wydawnictwo Prószyński i S-Ka, z dumą prezentuje kolejny tom z cyklu “Arabska Saga” – zatytułowany “Arabska kochanka”. Doskonały styl autorki, którą jest Tanya Valko, pomoże Ci przenieść się w zupełnie inny świat, który znajduje się na Bliskim Wchodzie. Sięgnij po tę książkę i odwiedź ponownie rodzinę Salimich, tym razem w smutnym czasie pandemii koronawirusa.

“Arabska kochanka”

Dwunasty tom sagi, której twórczynią jest Tanya Valko, opowiada o dalszych losach rodziny Salimich, tym razem podczas pandemii koronawirusa. Akcja powieści rozgrywa się w dwóch państwa znajdujących się na Bliskim Wschodzie, którymi są Królestwo Arabii Saudyjskiej oraz Izrael. Sięgnij po tę książkę już teraz i zobacz czy Marysia Salimi odnowi swój związek ze swoim byłym mężem, czy może też jednak odda swe serce Izraelczykowi imieniem Jakub Goldman? Dowiedz się również czy Daria Salimi wreszcie uporządkuje swoje życie? Oraz czy założycielka rodu – Dorota, wciąż będzie w stanie utrzymać swoje małżeństwo?

Tanya Valko – biografia

Ta polska pisarka, która posługuje się pseudonimem Tanya Valko, w wieku 21 lat wyjechała na Bliski Wschód, gdzie między innymi trudniła się zawodem nauczycielki w Szkole Polskiej w Trypolisie. Autorka jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Najbardziej znanym cyklem literackim pisarki jest “Saga Arabska”, w skład której wchodzą następujące powieści: “Arabska krucjata”, “Powrót do Arabii”, “Wyprawa do Europy”, “Zepsuta księżniczka”, “Romans bez przyszłości”, “Rewolucyjna zawierucha”, “Małżeńskie nieporozumienia”, “Zakochana w Bin Ladenie” czy “Arabski narzeczony”. Autorka napisała również kilka książek dotyczących Libii oraz życiu w tym państwie. Tanya Valko interesuje się również szeroko pojętym tematem: odżywiania, diety oraz ogólnie zdrowego trybu życia, co skłoniło ją do napisania książki “Dość odchudzania – czas na dietę”.